Architektura wnętrz w Warszawie

Długo zastanawiałam się nad odpowiednim kierunkiem studiów. Nie wiedziałam, co mogłoby mnie wciągnąć tak, że chciałabym prowadzić karierę zawodową w tej profesji. To ciężka decyzja i nie można było się spieszyć. Mama zasugerowała mi, że od dziecka potrafię świetnie aranżować wnętrza i może w tym kierunku powinnam iść.

Na najlepszym kierunku czyli architekturze wnętrz

architektura wnętrz WarszawaStwierdziłam, że tym razem mama może mieć racje. Moją przyszłością mogłaby być architektura wnętrz Warszawa dlatego taki właśnie kierunek kształcenia wybrałam. Chciałam wiedzieć jak najwięcej o wszystkich tajnikach architektury, więc uznałam, że nie ma co zwlekać i czas pogłębiać wiedzę jeszcze przed rozpoczęciem zajęć. Kupowałam różne książki, bo chciałam zgłębić temat, w którym chciałam się edukować. Architektura bardzo szybko stała się moją pasją. Na studiach uczyliśmy się kształtowania naszej wyobraźni, rozwijaliśmy zmysł artystyczny i poczucie estetyki. Dobry styl wyrabia się latami, tak więc trzeba ćwiczyć i ćwiczyć. Nie wszystko przychodzi od razu. Cieszyłam się, że mogę realizować swoje pasje. W wolnych chwilach dużo rysowałam i projektowałam. W architekturze rysunki i szkice to podstawa. Trzeba dużo ćwiczyć, żeby poprawić naszą technikę. Rysunki powinny być schludnie i dobrze wykonane bo stanowią podwaliny do naszej późniejszej pracy. Mówi się, że większość architektów wnętrz chodzi z ołówkiem za uchem, bo ciągle wpada im do głowy jakiś nowy pomysł. Ja również nie rozstawałam się z czymś do szkicowania.

Po ukończeniu pierwszego stopnia, oczywiście wybrałam się na drugi. Nie widziałam się na żadnym innym kierunku, pragnęłam być architektem, cały czas miałam nowe pomysły i naprawdę czułam ten kierunek. Architektura wnętrz jest czymś wymarzonym i niedługo rozpoczynam swój pierwszy duży projekt już w nowej pracy.